Конкурс дитячого малюнка «Битва за Дніпро»

Нещодавно були підведені підсумки районного етапу конкурсу дитячого малюнка  «Битва за Дніпро» та конкурсу малюнка до 70 річниці визволення П»ятихатського району від фашистських загарбників. В конкурсах взяли участь діти всіх загальноосвітніх шкіл та НВК  П»ятихатського району. Найкращими були визнані роботи  Кравця Владислава учня Нерудстальської ЗШ, Волошиної Діани  учениці П»ятихатської ЗШ №2, Єрнік Катерини учениці Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст., Печариці Діани та Козіної Ірини учениць П»ятихатської ЗШ №1, Мельник Олександри,Тарана Андрія учнів Саксаганської ЗШ, Малих Анастасії учениці Зеленоярської ЗШ, Касяненка Артема та Баскакової Лілії учнів П»ятихатської ЗШ №3, Плацидіна Дмитра учня Нерудстальської ЗШ, Комар Вікторії учениці Мирнівської ЗШ, Рудого Дениса учня Зорянської ЗШ.