Пінчук Віра Михайлівна

Загальний педагогічний стаж: 36 років

Стаж роботи на посаді методиста: 26 років

Педагогічне звання: учитель-методист

Нагороди, відзнаки: нагрудний знак "Відмінник освіти України", грамоти  головного управління освіти і науки  Дніпропетровської ОДА

Після закінчення у 1984 році ДДУ за спеціальністю "англійська мова та література"  Пінчук В.М. деякий час працювала вчителем англійської мови в Чистопільській ЗШ, потім в П'ятихатській ЗШ №3.  З 1986 р. - методистом  П’ятихатського районного відділу народної освіти,  райдержадміністрації. З березня 2013 р.- методистом П’ятихатського РМК.

Завдання та обов’язки

Організовує та проводить бюджетну підписку на періодичні видання для навчальних закладів району, районного методичного кабінету, відділу освіти; аналізує статистику з цих питань.

Організовує конкурси, огляди, різні позашкільні заходи, спрямовані на краще збереження шкільної книги.

Організовує і проводить роботу по створенню і поновленню бібліотечних фондів, підручників у школах, забезпечення шкіл підручниками, навчально-методичною літературою; аналізує статистику з цих питань.

Організовує колективні  та індивідуальні форми методичної роботи з шкільними бібліотекарями.

Подає звіти про фактичні контингенти учнів загальноосвітніх шкіл за мовами навчання;

Здійснює організаційно-методичне забезпечення апробації навчальних підручників.

Організовує колективні  та індивідуальні форми методичної роботи з учителями іноземних мов.

Вивчає та аналізує стан методичної роботи. Бере участь у роботі педагогічних рад, нарад, методичних об’єднань.

Надає методичну допомогу вчителям, керівникам шкіл, керівникам районних, шкільних методичних об’єднань у проведенні методичної роботи, в удосконаленні навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості учнів через диференціацію та індивідуалізацію навчання.

Організовує вивчення і всебічний аналіз стану викладання, якості, знань, практичних умінь і навичок учнів з іноземних мов, виявлення труднощів у засвоєнні ними програмного матеріалу і підготовку рекомендацій щодо дальшого поліпшення навчально виховного процесу.

Організовує вивчення, узагальнення і впровадження сучасних досягнень педагогічної науки і ППД через семінарські заняття, педагогічні читання і конференції, виставки, пресу, радіо. Допомагає вчителям в узагальненні досвіду навчально-виховної роботи.

Надає методичну допомогу у проведенні І (шкільного) етапу Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов, контролює проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов, аналізує їх результати, організовує проведення конкурсів з іноземних мов.

Організовує  проведення контрольних зрізів знань учнів, аналізує їх, готує проекти наказів з цих питань.

Консультує вчителів з питань модернізації змісту, методів та форм викладання іноземних мов.

Надає допомогу вчителям, які атестуються в поточному навчальному році.

Здійснює відбір учителів для участі в конкурсі «Учитель року»

Виявляє зміст кращого педагогічного досвіду, вивчає та узагальнює його, заносить дані до картотеки.

Вивчає результативність курсової перепідготовки вчителів іноземної мови.

Приймає участь у проведенні атестаційної експертизи загальноосвітніх навчальних закладів.

Знайомить вчителів з інструктивно-методичними вказівками і наказами, з новою науковою і методичною літературою; виступає з повідомленнями з питань навчання іноземних мов.

Здійснює інформаційне та методичне забезпечення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Допомагає  в організації внутрішкільної методичної роботи та вивчає її результативність в Пальмирівській ЗШ І-ІІ ст., Комунарівській ЗШ І-ІІІ ст., Саївській ЗШ І-ІІІ ст., Яковлівській ЗШ І-ІІ ст..

Адреса РМК: вул. Мамона, 127  м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 52100

Телефон/факс установи: (05651)3-07-20