П’ятихатський район. П'ятихатський районний методичний кабінет

Конкурс дитячого малюнка «Битва за Дніпро»

Нещодавно були підведені підсумки районного етапу конкурсу дитячого малюнка  «Битва за Дніпро» та конкурсу малюнка до 70 річниці визволення П»ятихатського району від фашистських загарбників. В конкурсах взяли участь діти всіх загальноосвітніх шкіл та НВК  П»ятихатського району. Найкращими були визнані роботи  Кравця Владислава учня Нерудстальської ЗШ, Волошиної Діани  учениці П»ятихатської ЗШ №2, Єрнік Катерини учениці Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст., Печариці Діани та Козіної Ірини учениць П»ятихатської ЗШ №1, Мельник Олександри,Тарана Андрія учнів Саксаганської ЗШ, Малих Анастасії учениці Зеленоярської ЗШ, Касяненка Артема та Баскакової Лілії учнів П»ятихатської ЗШ №3, Плацидіна Дмитра учня Нерудстальської ЗШ, Комар Вікторії учениці Мирнівської ЗШ, Рудого Дениса учня Зорянської ЗШ.