Кліопа Ірина Володимирівна

Стаж роботи на посаді методиста: 1 рік

Педагогічне звання:-

Нагороди, відзнаки: -

Розпочала свою трудову діяльність на посаді методиста відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації в 2012 році, з березня 2013 р.- методистом П’ятихатського РМК.

Завдання та обов’язки

Здійснює організаційно-методичне забезпечення за дотриманням та виконанням чинного законодавства з питань охорони дитинства та соціального захисту.

Виявляє дітей та підлітків, які залишилися без піклування батьків, і дітей, батьки яких не забезпечують їм належного виховання та утримання, повідомляє про них службу в справах неповнолітніх райдержадміністрації.

Веде облік зазначених вище категорій дітей.

Приймає    заходи    щодо    влаштування,    надання        іншої    соціально-правової, матеріальної допомоги дітям, які не мають належних умов для виховання у сім'ї.

Вибирає для неповнолітнього педагогічно доцільну форму влаштування.

Веде облік дітей, які перебувають під опікою.

Надає   допомогу   опікунам   у   вихованні,   навчанні,   організації   відпочинку, працевлаштуванні підопічних.

Приймає на розгляд скарги опікунів.

Організовує роботу по оздоровленню дітей пільгових категорій (дітей-сиріт та дітей     без батьківського піклування) та всіх інших категорій.

Проводить   роботу   з   батьками   у   відношенні   яких   вирішується   питання   про відібрання у них дитини або позбавлення їх батьківських прав.

Відвідує   сім'ї,   проводить   обстеження  і   опитування  батьків,   посадових   осіб, викликає для бесід і пояснень опікунів, усиновителів з питань охорони особистих і майнових прав і інтересів неповнолітніх.

Веде документацію з охорони прав неповнолітніх, складає річний статистичний звіт про свою діяльність.

Проводить захист інтересів дітей соціально-незахищених категорій.

Організовує і контролює роботу громадських  інспекторів з охорони дитинства.

Готує документацію на виділення матеріальної і фінансової допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування.

Організовує оздоровлення учнів, веде документацію з оздоровлення, готує щомісячні і щоквартальні звіти-інформації та статистичні звіти про хід оздоровлення за відповідною формою.

Узагальнює результативність оздоровлення дітей шкільного віку за звітний період, готує проект наказу з даного питання.

Складає соціальний паспорт району та веде статистичний облік дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Організовує роботу з забезпечення харчування дітей у навчальних закладах за рахунок бюджету, залучених коштів та дотримання норм харчування у ЗНЗ та оздоровчих закладах.

Організовує формування мережі закладів освіти, сітки класів, груп і сприяє створенню і розвитку різних закладів освіти. Подає в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток освіти в районі.

Здійснює організаційно-методичне забезпечення та контролює стан медичного обслуговування учнів та вчителів

Допомагає  в організації внутрішкільної методичної роботи та вивчає її результативність в Культурянській ЗШ І-ІІ ст., Мар’янівській ЗШ І-ІІ ст., Новотроїцькій ЗШ І-ІІ ст.

Адреса РМК: вул. Мамона, 127  м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 52100

Телефон/факс установи: (05651)3-07-20