Районний конкурс дитячої екологічної творчості

11 лют. 2015
щорічний районний фестиваль екологічної творчості

Районний конкурс дитячої екологічної творчості

Екологічне виховання є одним з невідємних напрямків у загальноосвітньому вихованні школи.

Саме тому, сьогодні, в П’ятихатській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 відбувся  щорічний районний фестиваль екологічної творчості. Цього року конкурс проходив під гаслом: «Усе життя у цій краплині. Тож бережи її, дитино».

В конкурсі взяли участь: П’ятихатська ЗШ № 1, 3, Саксаганська ЗШ,  Лозуватська ЗШ, Жовтянська ЗШ І-ІІІст., Зеленоярська ЗШ, Вільнівська ЗШ,  Жовтянська ЗШ І-ІІ ст., Культурянська ЗШ, Пальмирівська ЗШ, Чумаківська ЗШ, Жовтоолександрівська, Комісарівська ЗШ, Зорянська ЗШ, Саврівська ЗШ, Чистопільська ЗШ, Нерудстальська ЗШ та Долинський НВК.  На конкурсі були представлені різноманітні жанри – це і театральні вистави, ліричні новели, мюзикли, флешмоби. Всі виступи були насичені музичним супроводом та цікавими декораціями. Діти перевтілювались в рослин, тварин, казкові образи , за допомогою яких відображали сюжет свого виступу.

Перемогу в районному фестивалі дитячої екологічної творчості здобула команда «Веселка» Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст.; ІІ місце посіла команда «Дивосвіт» Культурянської ЗШ І-ІІ ст.; ІІІ місце розділили команда «Чисті краплини» Жовтоолександрівської ЗШ І-ІІІ ст. та команда «Краплина» П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. №1

Радує, що такі фестивалі проводяться щорічно і сприяють обізнаності дітей з проблеми місцевої екології, виховують бережливе ставлення до навколишньої природи та середовища, адже майбутнє нашої планети – в їхніх руках!

Заступник директора з НВР  ЦУМ                                          О.Ф.Кришень