Перелік питань, які будуть розглянуті на засіданні Школи управлінської майстерності (заступники директорів ЗНЗ )

11 лист. 2014
14.11.2014

ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ (коло ідей)

Апробація та впровадження інновацій у навчально-виховний процес є вимогою сьогодення. Зростання соціальних вимог до школи вимагає систематичного вдосконалення, підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Сучасна школа потребує педагога нового типу – вчителя-дослідника. Саме тому важливо побудувати методичну роботу так, щоб кожен учитель міг найбільш повно розкрити здібності й талант, розвивати ініціативу та творчий пошук, самореалізуватись у професійній діяльності. Тож  організація роботи з педагогічними кадрами в школі повинна носити інноваційно-дослідно-експериментальний характер і бути спрямована на:

• поєднання особистісно зорієнтованого, компетентнісно зорієнтованого, діяльнісного підходів, що враховують інтереси, запити, потреби й індивідуальний рівень професіоналізму та досвід роботи кожного педагога;
  • безперервність педагогічної просвіти та самоосвітньої діяльності вчителя;
  • оптимальність відбору змісту, спрямованого на розвиток професійної компетентності педагога;
  • формування готовності до роботи в умовах інноваційного розвитку освіти;
  • багато перспективність форм, методів і технологій роботи з педагогічними кадрами.

Сьогоднішня школа формує педагога-дослідника через упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес (модель педагога-дослідника).

Очікувані результати заняття:

• побудова інноваційного навчально-виховного процесу;
  • ефективність і результативність впровадження інноваційних технологій;
  • підвищення рівня науково-педагогічної, методологічної компетентності та інноваційної грамотності вчителів.

Тож давайте разом визначимо суть кожного із напрямків методичної роботи, завдання методичної служби школи та  інноваційні форми навчання педагогічних кадрів.

І група - Діагностико-прогностичний напрям

ІІ група - Організаційно-координаційний напрям