Шеремет Тетяна Анатоліївна

Загальний педагогічний стаж: 20 років

Стаж роботи на посаді методиста: 5 років

Педагогічне звання: старший учитель

Нагороди, відзнаки:  грамоти  головного управління освіти і науки  Дніпропетровської ОДА

Після закінчення у 1993 році Криворізького державного педагогічного університету працювала на посаді вчителя фізики Зорянської ЗШ. З 1995 року вчителем фізики Чистопільсьскої ЗШ. З 2005 року працювала в П'ятихатській ЗШ №2 заступником директора з НВР. З 2008 року - методистом відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації, з березня 2013 р.- методистом П’ятихатського РМК.

Завдання та обов’язки

Організовує колективні  та індивідуальні форми методичної роботи з учителями трудового навчання, креслення, образотворчого мистецтва, художньої культури та інформатики, музики.

Вивчає та аналізує стан методичної роботи. Бере участь у роботі педагогічних рад, нарад, методичних об’єднань.

Надає методичну допомогу вчителям, керівникам шкіл, керівникам районних, шкільних методичних об’єднань у проведенні методичної роботи, в удосконаленні навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості учнів через диференціацію та індивідуалізацію навчання.

Організовує вивчення і всебічний аналіз стану викладання, якості, знань, практичних умінь і навичок учнів з предметів художньо-естетичного циклу, інформатики, трудового навчання, виявлення труднощів у засвоєнні ними програмного матеріалу і підготовку рекомендацій щодо дальшого поліпшення навчально виховного процесу.

Організовує вивчення, узагальнення і впровадження сучасних досягнень педагогічної науки і ППД через семінарські заняття педагогічні читання і конференції, виставки, пресу, радіо. Допомагає вчителям в узагальненні досвіду навчально-виховної роботи.

Надає методичну допомогу у проведенні І (шкільного) етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання та інформатики, контролює проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання та інформатики, аналізує їх результати, організовує проведення конкурсів з інформатики.

Організовує  проведення контрольних зрізів знань учнів, аналізує їх, готує проекти наказів з цих питань.

Консультує вчителів з питань модернізації змісту, методів та форм викладання предметів художньо-естетичного циклу, інформатики, трудового навчання, музики.

Надає допомогу вчителям, які атестуються в поточному навчальному році.

Здійснює відбір учителів для участі в конкурсі «Учитель року»

Виявляє зміст кращого педагогічного досвіду, вивчає та узагальнює його, заносить дані до картотеки.

Вивчає результативність курсової перепідготовки вчителів предметів художньо-естетичного циклу, інформатики, трудового навчання, музики.

Приймає участь у проведенні атестаційної експертизи загальноосвітніх навчальних закладів.

Знайомить вчителів з інструктивно-методичними вказівками і наказами, з новою науковою і методичною літературою; виступає з повідомленнями з питань навчання предметів художньо-естетичного циклу, інформатики, трудового навчання.

Організовує роботу по впровадженню нових інформаційних технологій у навчальний процес і в адміністративну діяльність закладів освіти.

Координує в районі програми «Intel@Навчання для майбутнього» та «Партнерство у навчанні».

Відповідає за ведення та супровід реєстру навчальних комп’ютерних комплексів у районі.

Здійснює організаційно-методичне забезпечення апробації електронних програмних засобів навчального призначення в районі.

Здійснює організаційно-методичне забезпечення роботи районної школи молодого вчителя.

Відповідає за ведення трудових книжок та особових справ працівників районного методичного кабінету.

Оформляє та подає документи при виході на пенсію, страхові свідоцтва до Пенсійного фонду України працівників районного методичного кабінету.

Відповідає за організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників ЗНЗ, ПНЗ та ДНЗ району.

Допомагає  в організації внутрішкільної методичної роботи та вивчає її результативність в Жовтянській ЗШ І-ІІІ ст., Вільнівській ЗШ І-ІІІ ст., Жовтянській ЗШ І-ІІ ст., Чистопільській ЗШ І-ІІ ст..

Адреса РМК: вул. Мамона, 127  м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 52100

Телефон/факс установи: (05651)3-07-20