Пономаренко Наталія Іванівна

Загальний педагогічний стаж: 26 років

Стаж роботи на посаді методиста: 10 років

Педагогічне звання: учитель-методист

Нагороди, відзнаки:  "Почесна грамота" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  грамоти  головного управління освіти і науки  Дніпропетровської ОДА

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут. З 1987 року по 1996 рік працювала вчителем української мови та літератури в с.Долинське Олександрйського району Кіровоградської області. з 1996 року по 2000 рік  - директором цієї школи. З 2001 року - вчителем української мови Зорянської ЗШ П'ятихатського району. З 2003 року - методистом відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації, з березня 2013 р.- директором П’ятихатського РМК.

Завдання та обов’язки:

Організовує роботу методичного кабінету, здійснює загальне керівництво діяльністю працівників, несе персональну відповідальність за результати роботи.

Звітує перед засновником, відділом освіти П’ятихатської райдержадміністрації та Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Здійснює безпосереднє керівництво роботою науково-методичної ради методкабінету.

Подає рекомендації і пропозиції щодо відбору методистів уповноваженому засновником органу.

Затверджує посадові інструкції та функціональні обов’язки працівників методичного кабінету і визначає ступінь відповідальності їх виконання.

Заохочує працівників методичного кабінету і накладає на них дисциплінарні стягнення.

Видає накази та розпорядженння відповідно до своїх вповноважень, організовує контроль за їх виконанням.

Готує і подає засновнику експертні матеріали для прийняття відповідальних рішень з таких питань:

- організація навчально-методичного, кадрового забезпечення закладів освіти, підвищення кваліфікації та змісту атестації педпрацівників на підставі фахових висновків, відповідних дипломів, кваліфікаційних посвідчень;

- забезпечення вживання української мови як державної в закладах і установах освіти;

- дотримання державних вимог щодо змісту освіти у середніх загальноосвітніх закладах освіти.

Здійснює інформаційно-консультативне обслуговування педадогічних та керівних працівників закладів освіти

Керує навчально-методичною роботою в загальноосвітніх та позашкільних закладах овіти району.

Аналізує якість освітньо-кваліфікаційного забезпечення навчально-виховного процесу пепадогічними кадрами.

Організовує безперервне удосконалення фахової освіти, кваліфікації педадогічних, керівних кадрів.

Здійснює експертну оцінку якості та результативності навчально-виховнової роботи педпрацівників відповідно до державних освітніх та освітньо кваліфікованих стандартів.

Організовує пошукові дослідження в галузі розробки та впровадженні методики, технологій навчання та виховання, удосконалення форм і методів роботи з педадагогічними та керівними кадрами освіти, бере участь в організації діяльності експериментальних педагогічних майданчиків, творчих груп, досягнень науки.

Організовує виявлення, апробацію та впровадження в практику  перспективного досвіду, навчально-методичної літератури, освітніх технологій, досягнень науки.

Організовує і проводить представницькі педадогічні виставки, творчі звіти, конкурси, науково-практичні конференції, педагогічні читання тощо.

Організовує розробку, апробацію і поширення навчально-методичних матеріалів.

Організовує допомогу педагогічним кадрам в оволодінні  методикою викладання навчальних предметів, курсів за вибором, які вперше вводяться до навчального плану.

Координує роботу, пов’язану із здійсненням у навчальних закладах району профільного та допрофільного навчання, професійної орієнтації учнів.

Надає методичну допомогу щодо складання навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів та здійснює їх перевірку.

Адреса РМК: вул. Мамона, 127  м. П’ятихатки Дніпропетровської обл., 52100

Телефон/факс установи: (05651)3-07-20