ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ КУРСІВ ЗА ВИБОРОМ ТА ФАКУЛЬТАТИВІВ
ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
курсів за вибором та факультативів суспільно-гуманітарного напряму
ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ РОБОЧОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗНЗ
(методист Петряєва Т.С.)
Курс за вибором, факультатив | Кл. | Назва навчальної програми | Автори | Вид-во, рік вид. | Норм.-правове забезпечення навч. програми |
Історія рідного краю | 5 | Пр-ма курсу «Історія рідного краю» | Недосєкіна Т.В. | - | Пр. № 1 засідання вченої ради ДОІППО від 24.01.2005 |
Історія рідного краю. Дніпропетровщина | 6 | Пр-ма для ЗНЗ «Історія рідного краю. Дніпропетровщина» (6 кл.) | Братаніч Б.В., Базилевська Л.Л. | - | Пр. № 1 засідання вченої ради ДОІППО від 22.01.2010 |
Історія рідного краю. Дніпропетровщина | 7-11 | Пр-ма для ЗНЗ «Історія рідного краю. Дні-пропетровщина» (7-11 кл.) | Братаніч Б.В., Базилевська Л.Л. | - | Пр. № 1 засідання вченої ради ДОІППО від 24.01.2005 |
Історичні особи | 7-11 | Пр-ма факультативного курсу «Історичні особи». Історія України. 7-11 кл. | Ніраз Ю.В. | Ж. «Іст. і правозн-во» - 2009, № 27 | Лист МОН України № 1/11-6611 від 23.12.2004 |
Видатні постаті України сер. ХVІ – ХVІІІ ст. | 8 | Пр-ма курсу за вибором « Видатні постаті України сер. ХVІ – ХVІІІ ст.» (8 кл.) | Лівун Н.А., Островський В.В. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Видатні постаті України кін. ХVІІІ – поч. ХХ ст. | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Видатні постаті України кін. ХVІІІ – поч. ХХ ст.» (9 кл.) | Лівун Н.А., Космірак В.Д., Островський В.В. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Визначні постаті України | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Визначні постаті України» (10-11 кл.) | Гирич І.Б. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Основи критичного мислення | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Основи критичного мислення» | Пометун О., Пилипчатіна Л., Сущенко І., Дюков В. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Права людини в Україні | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Права людини в Україні» (17 годин) | Ремех Т. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Основи демократії | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Основи демократії» (10/11 кл.) | Бакка Т., Ладиченко Т.. Марголіна Л., Рябов С. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Основи культури гендерної рівності: ми різні – ми рівні | 9-11 | Пр-ма курсу за вибором «Основи культури гендерної рівності: ми різні – ми рівні» (9-11 кл.) | Бакка Т., Євтушенко Р.І., Мелещенко Т.В., Семиколєнов В.М. Семиколєнова О.І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Права людини | 10 | Пр-ма курсу за вибором «Права людини» (10 кл.) | Пометун О.І., Ремех Т.О. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Живи за правилами | 7/8 | Пр-ма курсу за вибором «Живи за правилами» | Ремех Т.О. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Конституційне право України | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Конституційне право України» (10/11 кл.) | Галенко М.В., Куцакова О.І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Міжнародні відносини у др. пол. ХХ ст. | 11 | Пр-ма курсу за вибором « Міжнародні відносини у др. пол. ХХ ст.» (11 кл.) | Василюк Ю.В., Семкіяш М.С., Островський В.В. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Спеціальні (допоміжні) історичні дисципліни | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Спец. (допоміжні) історичні дисципліни» (10-11 кл.) | Василюк Ю.В., Островський В.В | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Історія української куль-тури: від середньовіччя до початку новітньої доби | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Історія української куль-тури: від середньовіччя до початку новітньої доби» (10-11 кл.) | Власов В.В. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 7 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Українська культура сер. ХVІ – ХІХ ст. | 8-9 | Пр-ма курсу за вибором «Українська культура сер. ХVІ – ХІХ ст.» (8-9 кл.) | Загребельна С.І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Вступ до філософії | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Вступ до філософії» (9 кл.) | Степанова Н. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Пр. засідання Науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодьспорту України № 2 від 20.10.2010 |
Уроки для стійкого розвитку | 8 | Пр-ма курсу за вибором «Уроки для стійкого розвитку». 8 кл. | Пометун О., Сущенко І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Уроки для сталого розвитку | 9/10 | Пр-ма курсу за вибором «Уроки для сталого розвитку». 9(10) кл. | Пометун О., Карамушка В., Пилипчатіна Л., Сущенок І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Пр. засідання Науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодьспорту України № 1 від 23.05.2011 |
ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
курсів за вибором та факультативів з географії та економіки
ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ РОБОЧОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗНЗ
(методист Петряєва Т.С.)
Курс за вибором, факультатив | Кл. | Назва навчальної програми | Автори | Вид-во, рік вид. | Норм.-правове забезпечення навч. програми |
Уроки для стійкого розвитку | 8 | Пр-ма курсу за вибором «Уроки для стійкого розвитку». 8 кл. | Пометун О., Сущенко І. | Ж. «Іст. і суспільствозн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Лист МОН України № 1/11-1652 від 12.03.2010 |
Уроки для сталого розвитку | 9/10 | Пр-ма курсу за вибором «Уроки для сталого розвитку». 9(10) кл. | Пометун О., Карамушка В., Пилипчатіна Л., Сущенок І. | Ж. «Іст. і сусп..зн-во в шк. України». – 2011, № 8 | Пр. засідання науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодь-спорту України № 1 від 23.05.2011 |
Глобальна географія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Глобальна географія» | Муніч Н., Шищенко П. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Геоекологія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Геоекологія» | Уварова Г. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Загальна географія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Загальна географія» | Кобернік С., Коваленко Р. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Взаємодія суспільства і природи | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Взаємодія суспільства і природи» | Половина І. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Медична географія | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Медична географія» | Паламарчук Л., Шевченко В. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Країнознавство | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Країнознавство» | Бєскова Н., Бойко В. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Географія населення з основами демографії | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Географія населення з основами демографії» | Паламарчук Л. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Географія культури світу | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Географія культури світу» | Мелько Л. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Конструктивна географія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Конструктивна географія» | Муніч Н., Шищенко П. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Рекреаційна географія | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Рекреаційна географія» | Паламарчук Л., Підгрушний Г. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Географія світового господарства з основами економіки | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Географія світового господарства з основами економіки». 11 кл. | Ковальчук Г. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Комерційна географія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Комерційна географія». 11 кл. | Сорока М. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Фінансова математика | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Фінансова математика». 10 – 11 кл. | Бицюра Ю. | К.: Пед. преса, 2005 | Лист МОН України № 1/11-385 від 30.01.2004 |
Економіка природокористування | 11 | Економіка природо-користування. Пр.-ма курсу за вибором для уч. 11 кл. | Кравчук О. | Ж. «Геогр. та основи еконо-міки в школі». – 2011, № 1 | Пр. засідання науково-методичної ради з питань освіти МОН України № 2 від 16.06.2010 |
Політична географія | 10/11 | Політична географія. Пр-ма курсу за вибором. | Топузов О., Назаренко Т., Сорока М. | Ж. «Геогр. та основи економі-ки в школі». – 2010, № 7-8 | Лист МОН України №1/9-580 від 21.08.2010 |
Природні ресурси України | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Природні ресурси України». (10-11 кл.)
| Сікорська С., Козікова Н. | Ж. «Геогр. та основи економі-ки в школі». – 2010, № 4 | Лист МОН України №1/9-580 від 21.08.2010 |
Озеленення населених пунктів | 10/11 | Пр-ма курсу за вибором «Озеленення населених пунктів» | Сікорська С., Козікова Н | Ж. «Геогр. та основи економі-ки в школі». – 2010, № 4 | Лист МОНУ №1/9-580 від 21.08.2010 |
Європейський вибір України | 11 | Пр-ма курсу «Європейський вибір України» для ЗНЗ | - | - | Затверджена на науково-метод нараді ДОІППО 2007 р. |
Географія культури Європи | 6-7 | Географія культури Європи. Пр-ма факультативного курсу (6-7 кл.) | Яценко В. | Ж. «Геогр. та основи економі-ки в школі». – 2011, № 3 | Пр. засідання науково-методичної комісії з географії науково-методичної ради з питань освіти МОН України № 3 від 27.05.2010 |
Основи споживчих знань | 5-11 | Програми курсу «Основи споживчих знань». 5-11 кл. | Гільберг Т.В. | - | Лист МОНУкраїни № 1.4/18-г-2099 від 28.12.2007 |
Практична екологія | 6-9 | Практична екологія. 6-9 класи. Авторська програма факультативного курсу | Козодой Л.П. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Основи практичної геології | 8 | Основи практичної геології. 8 кл. Авторська програма факультативного курсу | Горішний М.О. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Краєзнавство | 10/11 | Краєзнавство. 10-11 кл. Авторська програма курсу профільної школи | Корнєєв О.В. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Практична географія | 7 | Практична географія. Авторська пр.-ма факультативу | Рубанський Ф.Ф | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Країнознавство | 11 | Країнознавство. 11 кл. Авторська програма курсу | Корнєєв В.П. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Соціальна географія України | 11 | Соціальна географія України. 11 кл. Авторська програма профільної школи | Круглик Л.І. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
· Рідний край · Основи геології · Загальна гідрологія · Основи метеорології та кліматології · Основи картографії · Вступ до економічної географії | 5 6-7 6-8 6-8
7-9 9 | Факультативні курси за авторськими програмами | Суторміна Л.І. | Ж. «Географія». – 2010, № 11-12 |
|
Географія туризму | 10/11 | Географія туризму. Спецкурс у профільних класах | Рибка О.Б. | Ж. «Географія». – 2009, № 11-12 |
|
ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
курсів за вибором та факультативів філологічного напряму
ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ РОБОЧОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗНЗ
( Пономаренко Н.І.)
Курс за вибором, факультатив | Кл. | Назва навчальної програми | Автори | Вид-во, рік вид. | Норм.-правове забезпечення навч. програми |
Українська мова | 10-11 | Пр-ма курсу «Стилістика сучасної української мови» | Авраменко А. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 05.07.2006 №1/11-3715 |
Українська мова | 7 | Пр-ма курсу «Лексика української мови»
| Глазова О. Кузнецов Ю. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 09.02.2006 №1/11-608 |
Українська мова | 8 | Пр-ма курсу «Українська фразеологія» | Глазова О. Кузнецов Ю. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 09.02.2006 №1/11-608 |
Українська мова | 10- 11 | Пр-ма курсу «Основи риторики» | Глазова О. Кузнецов Ю. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 09.02.2006 №1/11-608 |
Українська мова | 8-9 | Пр-ма курсу «Практику з правопису української мови» | Омельчук С. Чаловська М | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 05.07.2006 №1/11-3715 |
Українська мова | 10-11 | Пр-ма курсу «Ділова українська мова» | Оперчук О. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 09.02.2006 №1/11-608 |
Українська мова | 8-9 | Пр-ма курсу «Культура мовлення та стилістика української мови» | Пентилюк М. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 05.07.2006 №1/11-3715 |
Українська мова | 9 | Пр-ма курсу «Лексикографія української мови» | Степанюк М. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 05.07.2006 №1/11-3715 |
Українська мова | 11 | Пр-ма курсу «Фразеологія літературної мови» | Федоренко В. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 09.02.2006 №1/11-607 |
Українська література | 10-11 | Пр-ма курсу «Український фольклор» | Дмитренко М. Дмитренко Г. Шутенко Ю. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 18.07.2006 №1/11-4293 |
Українська література | 7-11 | Пр-ма курсу «Українська усна народна творчість» | Дмитренко М. Дмитренко Г. Шутенко Ю. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 18.07.2006 №1/11-4292 |
Українська література |
10-11 | Пр-ма курсу «Основи теорії літератури»
| Невінчана Н. | 2007 | Рекомендовано листом МОН України від 18.07.2006 №1/11-4291 |
Українська мова | 8-9 | Пр-ма курсу «Практикум із культури українського мовлення» | Степанюк М. | 2008 | Рекомендовано листом МОН України від 31.10.2007 №1/11-7852 |
Українська мова | 8-9 | Пр-ма курсу «Український мовленнєвий етикет»
| Сенюта В. | 2008 | Схвалено до використання в навчально-виховному процесу комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Протокол №2 від 04.05.2007 року) |
Українська мова | 8-9 | Пр-ма курсу «Культура ділового спілкування» | Балмасова І. Костійчук О. Оперчук О. | 2008 | Схвалено до використання в навчально-виховному процесу комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Протокол №2 від 04.05.2007 року) |
Українська мова | 10-11 | Пр-ма курсу «Основи культурного мовлення» | Романюк Є. | 2008 | Схвалено до використання в навчально-виховному процесу комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Протокол №2 від 04.05.2007 року) |
Українська мова | 10-11 | Пр-ма курсу «Синтаксис української мови» | Єрмоленко С. | 2008 | Рекомендовано листом МОН України від 20.06.2007 №1/11-4032 |
Українська література | 9-11 | Пр-ма курсу «Українська зорова поезія» | Колінченко О. | 2008 | Схвалено до використання в навчально-виховному процесу комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Протокол №3 від 15.11.2007 року) |
Українська література | 10-11 | Пр-ма курсу «Поетична лабораторія» | Коваленко В. | 2008 | Схвалено до використання в навчально-виховному процесу комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Протокол №3 від 15.11.2007 року) |
Українська література | 11 | Пр-ма курсу «Українська еміграційна література» | Чирко Г. | 2008 | Рекомендовано листом МОН України від 31.10.2007 №1/11-7853 |
Українська література | 10-11 | Пр-ма курсу «Література української діаспори» | Терехов В. | 2008 | Рекомендовано листом МОН України від 31.10.2007 №1/11-7850 |
_____________________________________________________________________
ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
курсів за вибором та факультативів природничого напряму
ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ РОБОЧОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗНЗ
(Фасто Т.І.)
Курс за вибором, факультатив | Кл. | Назва навчальної програми | Автори | Вид-во, рік вид. | Норм.-правове забезпечення навч. програми |
Біологія | 9 | Пр-ма факультативного курсу «Основи психофізіологічних знань і вибір профілю навчання» | Сябро С. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 9 | Пр-ма факультативного курсу «Психологія особистості» | Баранова Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 7 | Пр-ма курсу за вибором «Життя рослин» | Міхєєва Г. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 7-9 | Пр-ма факультативного курсу «Світ кімнатних рослин» | Вигівська Г. Матущенко Т. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 7 | Пр-ма факультативного курсу «Аптека природи» (І частина) | Шендрик О. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 | Пр-ма факультативного курсу «Аптека природи» (ІІ частина) | Шендрик О. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 (9) | Пр-ма курсу за вибором «Екологія (аутекологія) рослин» | Драган Г. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 (9) | Пр-ма факультативного курсу «Охорона тварин» | Новикова Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 (9) | Пр-ма курсу за вибором «Основи медичних знань» | Нагаєва Л. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Організм людини очима біофізика» | Яковлєва Є. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 | Пр-ма курсу за вибором «Зоологія. Ботаніка» | Ігнатюк Л. Пугачова Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 (9-10) | Пр-ма курсу за вибором «Мікробіологія з основами вірусології» | Левченко М. Матущенко Т. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8-9 | Пр-ма курсу за вибором «Латина – біологія» | Пугачова Н. Ігнатюк Л. Мазаєва К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 7 | Пр-ма факультативного курсу «Біологія і комп’ютер» | Міронець Л. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 8 (9) | Пр-ма факультативного курсу «Основи науково-дослідної роботи учнів» | Крупич О. Мельник А. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 9 (10) | Пр-ма курсу за вибором «Методи наукових досліджень» | Коваленко С. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма факультативного курсу «Основи біологічної статистики в науково-дослідницькій роботі учнів» | Ягенська Г. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Математичне обґрунтування біологічних досліджень» | Задорожний К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 | Пр-ма курсу за вибором «Молекурярні основи метаболізму» | Коршевнюк Т. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Нуклеїнові кислоти» | Волуца А. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Біохімічні основи життя» | Яковлєва Є. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Основи цитології» | Даниленко Л. Підгора Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Порівняльна морфологія, анатомія, і фізіологія рослин» | Задорожний К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Лісознавство з основами лісівництва. Дендрологія» | Ковалюк В. Боднарюк О. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Порівняльна анатомія і фізіологія тварин» | Задорожний К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Адапційна фізіологія людини і тварин» | Ягенська Г. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 | Пр-ма курсу за вибором «Фізіологія людини» | Лакоза Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10 (11) | Пр-ма курсу за вибором «Основи антропології» | Задорожний К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Основи генетики людини» | Задорожний К. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Основи популяційної генетики людини» | Матяш Н. Сябро С. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Розв’язування задач з генетики» | Кушнір А. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Біотехнологія рослин з основами генетичної інженерії» | Снітинський В. Калинович Г. Завірюха П. Подзізей Б. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Вступ до проблеми біорізноманіття» | Безусько А. Мовчан Я. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма курсу за вибором «Екологія людини» | Матяш Н. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 11 | Пр-ма курсу за вибором «Еволюційна біологія» | Шабанов Д. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма факультативного курсу «Узагальнення шкільного курсу біології» | Бармак І. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 9 | Пр-ма факультативного курсу «Еволюція систем органів» | Петренко Л. Петренко Л. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Біологія | 10-11 | Пр-ма факультативного курсу «Нанотехнології в біології» | Кучук С. | 2009 | Рекомендовано листом МОН України від 21.10.2008 №1/11-5142 |
Хімія | 8 | Пр-ма курсу за вибором «Хімічні елементи в організмі людини» | Дубковецька Г. Марчук Т. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 8 | Пр-ма курсу за вибором «Хімія і медицина» | Дубковецька Г. Баран М. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 8 | Пр-ма курсу за вибором «Історія відкриття хімічних елементів» | Надаховська Г. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Світ хімії і ми» | Дубковецька Г. Делехівська Л. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Хімія Їжі» | Дубковецька Г. Муратова С. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Роль неорганічних речовин у життєдіяльності організмів» | Дубковецька Г. Мирна Л. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Біологічна роль води» | Дубковецька Г. Марчук Т. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «У світі лаків та фарб» | Дубковецька Г. Баран М. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «У світі мила та синтетично мийних засобів» | Дубковецька Г. Марчук Т. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Хімічні секрети агронома» | Дубковецька Г. Мирна Л. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 | Пр-ма курсу за вибором «Металічні елементи та їх вплив на здоров’я людини» | Янісевич І. Янісевич В. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 7-9 | Пр-ма факультативного курсу «Хімічні реакції» | Бакалюк Н. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 9 (10, 11) | Пр-ма курсу за вибором «Хімія запахів» | Янісевич І. Янісевич В. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 10 | Пр-ма курсу за вибором «У світі кремів» | Опанасюк О. | 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
Хімія | 11 | Пр-ма факультативного курсу «Розв’язування задач підвищеної складності» | Дубковецька Г.
| 2010 | Рекомендовано листом МОН України від 15.03.2010 №1/11-1831 |
_____________________________________________________________________
ПЕРЕЛІК наявних у РМК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
курсів за вибором та факультативів з математики
ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ РОБОЧОГО НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗНЗ
(методист Синєколодецький А.З.)
1. Збірник програм з математики для допофільної підготовки і профільного навчання .
Упорядник: Н.С. Прокопенко, О.П. Вакуленко, О.В. Єргіна
- Х: Вид. "Ранок", 2011
(Ф-ви та курси за вибором)
Част. "I" 5-9
Част. "ІІ" 10-11"
2.