Щодо придбання підручників для учнів 4 та 7 класів за новими програмами!

24 вер. 2015
Підручники для 4 класу 2004 року та для 7 класу 2007 року видання залишаються у користування до часу отримання від МОН України нових нормативів забезпечення підручниками учнів ЗНЗ

У  2015/2016  навчальному  році  заплановано перехід  на навчання за новими навчальними програмами учнів 4-х та7-х класів.  Наказом Міністерства освіти і науки  України від 11.12.2014р. за № 1461 « Про проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4-х та 7-х класів»  учителям  загальноосвітніх навчальних закладів вперше була надана можливість обрати  підручники, за якими б вони хотіли навчати учнів. Це стало  важливим кроком до підвищення якості освіти. Всі навчальні заклади  району взяли участь  у відборі нових підручників. Придбання підручників здійснюватиметься за кошти державного та місцевого бюджетів. Проте,  наразі мають місце  проблеми з фінансуванням. Відсутні також відповідні документи щодо  механізму забезпечення,  натепер вони  розробляються  Міністерством освіти. В зв’язку з цим  надходження підручників до навчальних закладів  очікується із затримкою. У разі, якщо  підручники не будуть доставлені до  початку навчального року, Міністерство освіти пропонує використовувати підручники та матеріали минулих років. (Лист Департамента освіти і науки Дніпропетровської ОДА від 28.05.2015 року № 425)