Про конкурс підручників для 8 кл.

25 квіт. 2016
для відповідальних за участь у конкурсі підручників для 8 кл.

для відповідальних за участь у конкурсі підручників для 8 класу

Шановні колеги, вітаємо вас і маємо надію на плідну співпрацю в цьому році!

Надсилаємо таблицю з даними щодо шкіл вашого регіону у Репозитарії.

Наразі нам важливо, щоб до 15 квітня 2016 року всі школи перевірили, чи можуть вони увійти на репозитарій.

Проблеми, які в них можуть виникнути, та шляхи їх вирішення описані на сторінці для шкіл за адресою:

Загалом, як ви бачите, школи самі можуть надіслати собі пароль, якщо вони його загубили.

Що багато з них з успіхом і роблять.

Проблема, описана у п. 2, обробляється адміністратором Репозитарія, попередьте школи, що запити обробляються в порядку черги за 1-2 дні.

Проблема, описана в п .3, стосується вас, усі необхідні дані є у доданій до цього листа таблиці.

Існує також проблема заблокованих шкіл (стовпець H, див. примітку у клітинці). Розблокувати слід лише ті школи, що обиратимуть підручники для 8 класу. Ви можете надіслати нам перелік логінів таких шкіл (наприклад у вигляді фрагменту таблиці), і ми їх розблокуємо.

Існує також проблема незавантажених шкіл (стовпець G, див. примітку в клітинці). Це школи, пропущені в минулому році. Ми будемо самі створювати логіни цих шкіл. Якщо у нас буде недостатньо даних, будемо звертатися до вас.

І насамкінець, школи, яким не присвоєно логіни. Ви маєте надати дані таких шкіл у форматі цієї таблиці,щоб ми створили їм логіни у репозитарії.

Примітки: * Є два стовпці з електронною адресою кожної школи.

Стовпець К - торішня інформація від ваших бібфондів.

Стовпець P - зміни, що робили школи.

Стовпець R - ИСТИНА - адреси співпадають, ЛОЖЬ - адреси не співпадають.

Додаток : таблиця «Дніпропетровська область» (див. сторінку «Шкільний бібліотекар»)

З повагою,
Центр освітніх комунікацій