«Різдвяна зірка»

13 січ. 2016
«Різдвяна зірка»

Серед найбільших свят, що їх заснували і відзначають люди на всій землі, є Різдво Христове.

Вірили, що саме в цей час народився Ісус Христос у Вифліємі. Ще першу зірку цього вечора називають Вифліємською зіркою  або Різдвяною.

Саме сьогодні  відділом освіти спільно з відділом культури райдержадміністрації та Центром учнівської молоді був проведений  щорічний традиційний районний конкурс юних вокалістів «Різдвяна зірка». На конкурс прибули учасники 24 шкіл та  навчально-виховного комплексу : П’ятихатських №1,2,3, Вишнівської, Лихівської, Вільнівської, Жовтянської, Виноградівської, Жовтоолександрівської, Зеленоярської, Комісарівської, Саксаганської, Лозуватської, Нерудстальської,  Зорянської, Чумаківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Культурянської, Пальмирівської, Жовтянської, Мирнівської, Саврівської, Чистопільської ЗШ І-ІІ ступенів та Долинського НВК.

Конкурсанти представили на розсуд журі різножанрові пісні. Діти радували глядачів добре підготовленими номерами. В результаті перемогу здобули: у молодшій віковій групі – в номінації «Різдвяна зірочка» - Саржовська Софія  П’ятихатська ЗШ №1, «Золотий дзвіночок П’ятихатщини» - Олійник Данило  Вільнівська ЗШ , «Срібний дзвіночок П’ятихатщини» - Немченко Валерія  учениця Нерудстальської ЗШ.

В старшій віковій групі перемога дісталася: в номінації «Майбутня зірка України» - Семеряга Тимофій  Лозуватська ЗШ , «Золотий голос П’ятихатщини» - Мінасян Єлизавета  П’ятихатська ЗШ №1, «Срібний голос П’ятихатщини» - Капінус  Катерина  П’ятихатська ЗШ №3, «Надія П’ятихатщини» - Хилевич Олена  Зорянська ЗШ , Бєлова Анастасія  учениця П’ятихатської ЗШ №2 отримала перемогу  в номінації «За любов до української народної пісні», «Кришталевий голос П’ятихатщини» - Безрідна Наталія П’ятихатська ЗШ №2, а «П’ятихатським соловейком» стала Ротенко Каріна П’ятихатська ЗШ №1.

Ми сподіваємось, що сьогодні на небосхилі П’ятихатщини спалахнуло багато співочих зірочок, які будіть світитися з року в рік ще яскравіше та світліше і прославлятимуть наш рідний  край.

Заступник директора з НВР ЦУМ                                                     О.Ф.Кришень