Філософія. Історія філософії

10 класс

Філософія. Історія філософії: Підручн. для 10 кл. загальноосвіт. навч. закл. (профільний рівень)

Трудовое обучение : (для мальчиков) [Текст] : учебник для 5-их классов общеобразовательных учебных заведений. /Б. Н. Терещук, В. К. Загорный, В. М. Гащак, Р. Н. Лещук . – К . : Генеза, 2013. – 176 с . : илл.

Контрольний твір

Контрольний твір необхідно написати власноруч на бланку та надати на перевірку до 15.03.

Контрольний переказ

переказ необхідно написати власноруч на бланку та надати на перевірку до 15.03